המדריך לכל מה שקינקי בלונדון

לונדון, בירת אנגליה, יכולה לעמוד עם ראש זקוף בכל הקשור לקינק ומיניות אלטרנטיבית.

למרות שמזג האויר ברוב ימות השנה קר ואופי האוכלוסיה המקומית אינו ידידותי כל כך, בכל הקשור למועדונים, פאבים, מסיבות, מלונות ואירועים היא הכי ידידותית שאפשר למצוא.

כל יום יש ארוע אחר וכל העדפה מינית יכולה למצא את מבוקשה. בין אם אתם סווינגרס ומחפשים מסיבה או אורגיה פרטית, בין אם אתם בענין הבדס”מ ומחפשים מלון ייעודי ומיוחד או מסיבה או חנויות פטיש מיוחדות, בין אתם בענין בגדי לטקס או גומי ובין אם אתם חברים בקהילת ההומאים והלסביות ומחפשים פאבים, מופעים, מועדונים או ארועים. יש אפילו מועדון לקרוסדרסרס, ואפילו אם אתם לא כאלה, שווה ללכת ולבדוק. מי שקינקי בנשמתו, יהנה מהחוויה.

לונדון מתפארת גם בשוק אלטרנטיבי שמתקיים כל יום ראשון הראשון בחודש. באלטרנטיבי אנו מתכוונים למין אלטרנטיבי שהוא למעשה כל שהזכרנו למעלה. בשוק הקהילה בעצם מתכנסת למען עצמה והקימה שוק מיוחד המוכר את המוצרים הייעודים בדיוק לתענוגות שלנו. http://londonalternativemarket.com/

בלונדון תמצאו חדרים להשכרה לפי שעה המאובזרים בריהוט מיוחד לעינוגכם, או אם חשקה נפשכם, ניתן לשכור חדר ללילה או יותר. תוכלו למצא אותם תחת לשונית “לינה” .

פירוט על סצנת המועדונים והפאבים שחייבים לבדוק תוכלו למצא תחת לשונית “מועדונים”. יש מקום לכל סטיה ולכל צורך.

אם חשקה נפשכם בעבד ללילה או נשלטת לקניות, יש לבריטים לוח מיוחד בו תוכלו למצא זרים להשבעת התאבון המיידי. תמיד כייף שיש אחד כזה בצד.

מיותר לציין כי לונדון משופעת באתרים מרהיבים כמו הביג בן, גשר לונדון, “London’s Eye”, בית הפרלמנט, כיכר פיקדילי ורבים אחרים.

אפשר להעביר ימים שלמים בקניות ברחוב אוקספורד ולהנות מהיופי החד והדוקר של לונדון.

תחת סיורים, תוכלו למצא מספר מסלולים בהם משולבים אתרים קינקיים, חנויות קינקיות של צעצועי מין, בגדי לטקס ובגדים תחתוניים עם היצע נפלא ומיוחד ואתרי הכותרת של לונדון, כך שאם אתם מגיעים בפעם הראשונה, תוכלו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה – תרבות וקינק חוברים להם יחדיו.

אל תשכחו לבדוק את זמני הפתיחה למועדונים וקחו בחשבון שחייבים להגיע בזמן אחרת אתם עלולים למצא את עצמכם בחוץ.

 

מועדונים, מסיבות ובארים

מפה

קניות

לינה

Sanctum Soho Hotel– סוויטת ה S&M הראשונה בחדר 404. חווה את חווית 50 גוונים של אפור עם הפרטנר שלך ב”קופסת הניסיון של גריי” או כמו שזה נקרא: The Box of Grey experience.

Better Than Bed – פטיש דאנג’ן שמספק B&B. הדאנג’ן מספק צעצועי מין אירוטיים, נדנדת סקס, שוטים ואביזרים שונים נוספים להנאת השוהים במקום. הכל כדי לאפשר אווירת משחק קינקית ושונה. להזמנות פנו במייל ל: [email protected]

ניתן לנסות ולחפש מקום לינה יוצא דופן גם ב  KinkBNB.

במידה ואתם לא מחפשים מקום קינקי אלא מלון או מקום פשוט לשים בו את הראש, הנה מספר המלצות עבורכם:

  • אתם יכולים לקבל הנחה של יותר מ 35$ באתר airbnb ולבחור חדר פרטי או בית/ דירה לשימושכם.
  • HotelsCombine – באתר תוכלו להשוות בין מחירי המלונות באתרים השונים, מה פנוי ומה הכי זול.
  • באתר booking.com תמיד ניתן לבטל חינם עד יום לפני ההגעה מה שמקל על הבחירה. 

 

אירועים מיוחדים

אם בא לכם להשאר סוטים אבל גם קצת תרבותיים המחזמר קינקי בוטס בהחלט שווה צפיה

 

London alternative market (LAM) – Workshops, shopping, wine and dine and a play party as well. Take place on the first Sunday of every month.

Torture Garden – Monthly fetish / body art events hosting 1000s of people  club. Enforce a strict fetish and fantasy dress code, and if you don’t dress up you won’t get in.  Events consist of venues with multiple rooms offering diverse experiences, dancing and various dungeon or play rooms. TG can be a fun dressed up party with great fashion shows and performances, or it can be as dark and as erotic as you want to take it.

London Fetish Weekend – A four days event that usually takes place around the beginning of October (check the site for exact dated). Bring the fetish community together in a celebration of the biggest fetish clubs and events for kinksters

 

 

 

Copyright © 2024 The Kinky Tourist